Oferta

business_950x355

 
 

Oferta

Dotycząca realizacji systemu nadzoru szkodników opartego na założeniach HACCP w obiektach produkcyjnych, magazynowych i administracyjnych
Szanowni Państwo,

MEFISTO sp. z o.o. ma przyjemność zaoferować Państwu usługi w zakresie systemu zwalczania, profilaktyki oraz monitorowanego nadzoru występowania szkodników opartego na założeniach HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point).

MEFISTO specjalizuje się w zwalczaniu szkodników żywności i sanitarnych. Wprowadzany przez nas system nadzoru szkodników oparty jest na procedurach stosowanych w UE z wykorzystaniem preparatów odznaczających się wysoką jakością i skutecznością biologiczną z jednoczesnym zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.

Jako jedyni w kraju , otrzymaliśmy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej „ NCAGE” co potwierdzamy stosownym certyfikatem otrzymanym z Wojskowego Centrum Normalizacji Jakości i Kodyfikacji.

Jesteśmy członkiem i założycielem Grupy Polskich Firm DDD „VENTURIA” skupiającej 17 podmiotów gospodarczych z całego kraju.

Stowarzyszenie Venturia otrzymało do użytkowania urządzenia do zwalczania szkodników przy zastosowaniu wysokich temperatur ThermoNox w ramach projektu GEF-UNEP-UNDEP.

Jako Mefisto sp. z o.o. posiadamy rozbudowaną sieć serwisów Pest Control, które są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Serwisanci MEFISTO oraz członkowie Venturii podnoszą swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w szkoleniach z zakresu ochrony obiektów przed szkodnikami, oraz systemów zarządzania jakością wg standardów EUREPGAP, GMP, GHP, HACCP, ISO 22000 – 14001, BRC, IFS, AIB, posiadają uprawnienia, które zezwalają na stosowanie fumigantów w obsługiwanych obiektach.

Więcej informacji o działalności firm skupionych w Stowarzyszeniu VENTURIA mogą Państwo znaleźć na stronach www.venturia.pl

MEFISTO proponuje kompleksowe usługi z zakresu:
deratyzacji – system monitorowanego zwalczani gryzoni oraz zabiegi interwencyjne
dezynsekcji – system monitorowanego zwalczania owadów oraz zabiegi interwencyjne ( fumigacja gazowa, zamgławianie termo fogami, aerozolowanie ULV, opylania zabiegi grubokropliste, agrolotniczne, zastosowanie inhibitorów syntezy chityny, wysoka temperatura, zintegrowane metody zwalczania szkodników IPM )
dezodoryzacji – likwidacja przykrych zapachów
mycia i dezynfekcji (środki do mycia i dezynfekcji oraz centralne stacje mycia) – wszystkie produkty z zakresu DDD dostępne są na stronie firmy handlowej www.vespaddd.com.pl
zwalczania meszek metodą naziemną i agrolotniczą
zwalczanie szkodników drewna wyrobionego ( ochrona skansenów, obiektów muzealnych, kościołów
zwalczanie mikrobów (krypty grobowe)
zwalczanie szkodników żywności
gazowanie gleby i przetworów spożywczych
zabezpieczenie obiektów przed ptakami (siatki ochronne, kolce, system linek stalowych)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem.